taka jaką jestem: wyszywająca, pracująca, z kremem 30+, ale bez kompleksów ...zresztą nie wiem czy cała - zidentyfikować jest się trudno. Jak to z Kobitami.
Blog > Komentarze do wpisu

Po-niedzielnie

Weekend spędzony na działce był po prostu cudny. Spokój, cisza .... W piątek, po przyjeździe nieco chłodno w domku było (13 stopni) ale już po kilkunastu minutach kominek zaczął porządnie palić i ciepełko milutko się rozpoczęło krążyć po salonie. Terma nagrzała wodę już po 30 minutach. Co prawda w nocy wstawałm dwa razy żeby dołożyć do kominka, ale wynikało to chyba z tego że zamiast załadować do pełna to wkładałam po dwa drewienka - za głupotę trzeba płacić ... ;)

Ten weekend był dla nas trochę próbą generalną, która miała nam pokazać jak szybko uda się nagrzać dom na jesieni, zanim jeszcze zamkniemy go na zimę. Domek zdał egzamin. Teraz trzeba robić zapasy drewna na kolejny miesiąc i wiosnę.

Za to bladym, zapłakanym świtem budziło nas piękne słońce i jesień w pełnej krasie koloru. Poniżej kilka fotek z mobile /mój aparat tym razem został w domu (skleroza).../

Grabina - widoki

Grabina - widoki

 

Grabina - widoki


W sobotę w nocy był lekki mróz i cała skarpa była pokryta iskrzącą się mgiełką ....

Wykorzystałam ten weekend na poły krzyżykowo. Po pierwsze: poproszę werble. SKOŃCZYŁAM SAMPLER!!! Dokładnie tak jak założyłam, w październiku, 31.10.2009 postawiłam na nim ostatni krzyżyk!!!!  Co mnie spotkało zanim nastąpiła wiekopomna chwila opiszę jutro w poście dotyczącym samplera. No i jak już jutro aparat fotograficzny w końcu naładuje baterie /złośliwość rzeczy martwych?/

Po drugie: ruszyłam jedną z rozpoczętych prac. A "tureckie rajstopki" są słowem kluczem  do odgadnięcia o co chodzi. Dodam że na Multiply kiedyś album rozpoczęłam. Nic tu więcej nie napiszę aż do 5 grudnia, bo szykuję tę właśnie pracę na prezent dla szczególnej dla mnie osoby. Żywię nadzieję że nie oszaleję od ilości backstitchy i jednak do grudnia się wygrzebię ;)

Poza tym weekend był lajtowy: leniwy, ciepły, jedzeniowy, spacerowy, nieco (ale tylko nieco) roboczy... Trudno uwierzyć ale znalazłam tylko kilka chwil na czytanie !!!

To teraz polecę poczytać co u Was słychać, bo po urlopie nadal nie mogę się 'obrobić' z czytaniem zaległości :)

Pozdrawiam mocno na nowy tydzień !!!!


niedziela, 01 listopada 2009, aploch1205

Polecane wpisy

  • Ból rozstania

    Choć wściekłość buzuje mi jeszcze po żyłach i uderza do głowy aż dudni to jednak decyzję podjęłam. Zbyt dużo nerwów kosztuje i mnie i Was użytkowanie bloxa. Prz

  • zniknęłam

    zaginęłam w boju, ale znowu wracam. Zło zawsze wraca ;) Zaczęła się wiosna, po ostatnim wyjeździe narciarskim pora wracać do rzeczywistości. Rzeczywistość w pos

  • Bilans miesiąca

    jest bardzo krótki i całkowicie niesatsfakcjonujący robótkowo. 1. od 7 marca nie zaczęłam żadnej pracy xxx. No dobrze chodzą mi koguty po głowie i MTSA. Ale te

Komentarze
2009/11/01 23:18:40
chyba wiem za co sie wzielas, ale nic nie napisze:)
czekam na zdjecia samplera jestem iekawa efektu koncowego, pewnie padne no ale mam czas przynajmniej zeby sie przygotowac:D
pozdrawiam

zamieszanyspokoj.blogspot.com/
-
kankanka
2009/11/02 08:58:04
A już miałam pytać o tureckie rajstopki, czy czasem po cichu nie skończyłaś i nie zapomniałaś pokazać!
-
ann_margaret
2009/11/02 08:59:27
Gratuluję ukończenia samplera!! Z niecierpliwością czekam na fotki:)
-
2009/11/02 10:18:48
Pojęcia nie mam co to są tureckie rastopki, więc tym bardziej będę czekać z niecierpliwością :)
Gratuluję ukończenia samplera!!!! Gigantyczna praca jak dla mnie :)
-
lilkakg
2009/11/02 10:20:24
No, na sampler czekam z biciem serca, wiem, że jest piękny, ale wiedzieć a zobaczyć, to jednak jest różnica.

Ciepło z kominka, rozchodzące się wokół, jakie to jest przyjemne :-)
-
misia31
2009/11/02 18:23:35
Gratulacje, ochy i achy z okazji ukończenia samplera , będą później :-). Świetnie,że weekend się udał. Mówisz,że pracujesz nad rajstopkami ;-), to życzę dużo dużo cierpliwości :-D,choć tej Ci nie brakuje!
-
2009/11/02 21:42:38
Ania jakie ty masz super widoki z tej Twojej chatki i kominek i można przy nim powyszywać - foch - ja też tak chcę hihi. Ale oczywiście tylko i wyłącznie pozytywne fluidy ślę żeby nie było :) No i jestem pełna podziwu i szacunku że założyłaś ze skończysz i skończyłaś co do dnia swój sampler - wow!
-----------------------
czasrelaksu.blogspot.com/
-
aploch1205
2009/11/03 00:04:31
Hi, hi 'tureckie rajstopki' wkrótce pokażę w maksymalnym zbliżeniu - będziecie wiedziały cóż za one, i dlaczego 'dranie' :)

Aniu, nie mogłabym zapomnieć - rzuciłam się na nie jakbym nie trzymała igły w ręku od kilku miesięcy a nie od kilku godzin ;) Dłubię te małe paskudy jak długo tylko dam radę i mi nie obrzydną. Mam chyba już ponad połowę i wiesz co? Jeszcze mi nie zbrzydły :))) Jakaś inna jestem, czy co???
-
ataania
2009/11/03 09:56:33
No to ja chyba zaraz poszperam na multiply, bo mnie zaintrygowałaś :-)