taka jaką jestem: wyszywająca, pracująca, z kremem 30+, ale bez kompleksów ...zresztą nie wiem czy cała - zidentyfikować jest się trudno. Jak to z Kobitami.
Blog > Komentarze do wpisu

Podarkos

Dziękuję za przemiłe komentarze pod wpisem choinkowym. Cieszę się że choinka przypadła Wam do gustu, bo nie ma co ukrywać jest INNA niż wszystki choinki jakie znam.

Zaczęłam kolejny projekt, tym razem needlepoint. Zaresztą w niedługim czasie coś się wydarzy w tym temacie, zatem zapraszam do podglądania bo będę reklamować pewną działalność.

Klocki na razie leżą i czekają. Na moje zmiłowanie i odstawienie krosna. Bo wszystkie techniki mogą mi się podobać, części mogę się nauczyć, ale wracam zawsze do krzyżyków. Tak już mam ....

---------

Ten tydzień absolutnie obfitował w cudne podarki.

Najpierw oczywiście był Dzień Kobiet. Można mieć do tego święta stosunek przerywany ;) ale jak od rana słucha się w radio o Dniu Kobiet, otem jedzie do pracy ze świadomością że pracuję z kilkudziesiecioma Mężczyznami na pięterku, a  9 wchodzi się do biura i zastaje na swoim biurku tulipany i potem otrzymuje od szefa bukiet, też tulipanów, to po prostu jest miło. Nawet baaardzo miło! I można mnie kamieniować, ale poczułyśmy się z koleżankami (tylko cztery sztuki razem...) bardzo wyjątkowo.

W domu też czekał na mnie bukiet tulipanów: wielki i wielokolorowy! Białe, czerowne, pomarańczowe, pachnące. Jednym słowem piękne!

A tutaj poza kwietnymi przeżyciami dalsze niespodzianki! Koperta grubaśna a w niej serduszka i chustecznik które możecie znać z bloga przemiłej Joie

Prezentos

Do tego kartka z serdecznymi pozdrowieniami!

Agnieszko, sprawiłaś mi niezwykłą niespodziankę! Bardzo, bardzo Ci dziękuję za śliczne serducha i przydatny chustecznik.

Przyszła do mnie tym razem już oczekiwana przesyłka od Joli. A w niej cudne drobiazgi z których pokażę tylko ten jeden, bo jest już mój i zaczął spełniać swoje zadanie:

Zakładka

Dostałam zakładkę do książki i kolczyki niespodziankę. Kolczyki mają również motyw kwiatuszka i są intensywnie fioletowe!

Jolu przesyłam Ci moc uścisków wirtualnych i mam nadzieję że będziemy mogły poznać się w realu 8 maja :D Bo planuję wybrać się na Wielkie Spotkanie Podlasko-Mazurskie szykowane przez Białostoczczanki.

 

sobota, 13 marca 2010, aploch1205

Polecane wpisy

  • Powrót

    Sto lat mnie nie było, ale już jestem. Wróciłam cała i zdrowa, chwała Najwyższemu! Na ostatni tydzień uciekliśmy do zabitej dechami dziury w austriacko-włoskich

  • Przegląd tygodnia

    miałam dosłownie i teraz mam w przenośni. Dosłownie bo w poniedziałek dorwała mnie w szpony GŻ. GŻ została odpowiednio scharakteryzowana przez Atę jako "bezczel

  • Candy 3D

    Rzadko kiedy bawię się w Candy. Nie wiem dlaczeg - jakoś mijają mnie w rzeczywistości blogowej. Ale to Candy u Margott jest niezwykłe. Zobaczcie co można wygra

Komentarze
kankanka
2010/03/13 18:58:40
Ależ miło!!! Niech sobie kto chce cokolwiek mówi, ale kwiatek na 8 marca miło dostać i basta!
-
aeljot
2010/03/13 20:34:07
A ja lubię 8 marca bo miło poczuć się miło. (i dostać prezenty ;) )
-
obsesjakasiulka
2010/03/13 20:56:13
Czy mnie oczy nie mylą??? Będę miała zaszczyt poznać koleżankę blogową na spotkaniu??? SUPER!
-
ataania
2010/03/13 21:56:33
Lubię 8.03! Chociaż raz w roku czuję się taka kobieca ;-))
Piękne prezenty dostałaś Aniu! Aż serce rośnie :-))
-
agagalas2
2010/03/14 10:25:29
Ja bardzo lubię to nasze święto do pracy każda z nas przychodzi jakoś łandniej ubrana. I tak jakoś lepiej się każda z nas czuje.
-
Gość: yenulka, *.internetdsl.tpnet.pl
2010/03/15 09:15:34
też lubię:0 kwiatki zawsze miło dostać :D

Ania, znaczy się jedziemy?? :)
-
aploch1205
2010/03/15 09:33:23
Znaczy się: jedziemy. :D
-
joie-aga
2010/03/16 08:40:16
Cieszę się, że niespodzianka dotarła cała i zdrowa... ;) Mam nadzieję, że trafiłam z kolorami... ;)

Pozdrawiam serdecznie... :) :*
-
aploch1205
2010/03/16 09:15:04
Agnieszko,

oczywiście że trafiłaś! Baaardzo Ci dziękuję!!! To była prawdziwa niespodzianka i absolutnie niezwykłe przeżycie! Dziękuje, dziękuję, dziękuję !!! :*

Przesyłam moc uścisków :)))