taka jaką jestem: wyszywająca, pracująca, z kremem 30+, ale bez kompleksów ...zresztą nie wiem czy cała - zidentyfikować jest się trudno. Jak to z Kobitami.
Blog > Komentarze do wpisu

zniknęłam

zaginęłam w boju, ale znowu wracam. Zło zawsze  wraca ;)

Zaczęła się wiosna, po ostatnim wyjeździe narciarskim pora wracać do rzeczywistości. Rzeczywistość w postaci działki piszczy aż miło. Ale o tym w kolejnym poście.

Żeby nie było się że się opierniczam, przedstawiam ile udało mi się w ciągu weekendu majówkowego wydziobać na działce. Znaczy dziobałam na materiale, ale siędząc na działce w 'salonie'. Dziś nadrobiłam zaległości z połowy kwietnia i całego maja. Czyli w SAL-u jestem bardzo na bieżąco. Chowam teraz robótkę do szafy na cały miesiąc i wyciągnę ją dopiero w czerwcu, kiedy to na stronie ANG znajdzie się publikacja części czerwcowej.

Teraz moja wersja SAL-a wygląda w całości i aktualnie następująco:

A Promise of Mistery

A Promise of Mistery

Nie oprę się też i zaproszę Was do obejrzenia innych pięknych prac na stronie Polski Needlepoint.

Dodatkowo jako robótkę wzięłam na działkę myszy i firankę. Obie prace wróciły w stanie wyjściowym, czyli progres "zerowy".  Mysz będę kończyć w tym tygodniu. A firnaka??? Zostało mi 16 rzędów. Ratunku: tak niewiele a nie mogę się zabrać!

Ale zmobilizuję się, zmobilizuję, zmobilizuję. Jak już wybiorę lodówkę, klamki, światło do łazienki, kupimy drzwi itd.... Sezon wiosenny ma niestety swoje prawa i powoduje że działka dostaje pierwszeństwo :)

poniedziałek, 03 maja 2010, aploch1205

Polecane wpisy

  • Ból rozstania

    Choć wściekłość buzuje mi jeszcze po żyłach i uderza do głowy aż dudni to jednak decyzję podjęłam. Zbyt dużo nerwów kosztuje i mnie i Was użytkowanie bloxa. Prz

  • Zaproszenie do SAL-a

    tym razem needlepointowego :) Wiecie że życie składa się z całej masy splotów okoliczności? Ktoś wymyślił nasze historie długo przed nami i tylko poprowadził na

  • Pierwsze kroki - needlepoint

    Wczorajszy dzień dla samplera był stracony całkowiecie: nie postawiłam na nim ani jednego krzyżyka. Jednak jak życie pokazuje również i ta sytuacja nie jest wyj

Komentarze
kankanka
2010/05/03 22:33:00
Niteczki w pięknych kolorach, ekscytujący wzór!
A robota nie ucieknie, więc spokojnie poczekają inne robótki. Ziemia, domek, wypoczynek - to priorytety i trudno się mówi.
-
ulikop
2010/05/04 04:18:40
śliczne to Twoje jest!, to to z pokazywanych nitek ze znakami zapytania? Zapierające! Ło mamuśku, istna cudność!
-
2010/05/04 08:17:34
Pisałam tam, ale mogę się powtórzyć, co mi tam :) - zabraniam mówić że nie umiesz dobierać kolorów!!! Pięknie się prezentuje :))

A co do przerywników robótkowych, to chyba wszyscy tak mają - ciągnie nas do zielonego :D A poza tym, to te wszystkie drzwi klamki i różne takie odwalisz teraz i na parę lat będzie z głowy :)
-
myszszeczkunia
2010/05/04 10:10:42
Miłego wybierania, urządzania, przestawiania ... i wypoczynku życzę:)
-
2010/05/04 10:12:08
Śliczne te Twoje kolorki, coraz bardziej żałuje, że nie wzięłam jakichś bardziej jaskrawych.
No cóż prawie w połowie nie będę zaczynac od nowa ;)
A działka...rozumiem doskonale, ja co prawda nie wyjeżdżam, ale koło domu ogród sporawych rozmiarów :)
-
2010/05/04 20:34:50
no właśnie piękne kolory super wychodzi i rewelacyjne jest na tym naszym blogu to że każdy pokazuje inny a przecież ten sam wzór - super że taki pomysł zagościł w naszych głowach (no i samochwalstwo się szerzy hihi)

p.s. kiedy się na blogspota przeniesiesz??